Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Drifterzy z Valvoline PUZ Drift Team nawet na ciasnym torze potrafili efektownej polatać bokami.

Silniki zagrały dla Orkiestry

Data publikacji: 2012-01-10

Sportowe samochody, eleganckie limuzyny i ponad tysiąc widzów, którzy z szerokim uśmiechem oglądali popisy kierowców na toruńskich Jordankach - to obraz pierwszej MotoOrkiestry w Grodzie Kopernika. Było głośno, widowiskowo i co najważniejsze - niezwykle szczodrze.

Tysiące torunian w niedzielę, 8. stycznia, przybyło na Jordanki, aby wziąć udział w pierwszej MotoOrkiestrze zorganizowanej przez portal JazdaMiejska.pl, BMW M-Power Klub oraz Automobilklub Toruński. Do samego centrum miasta zwabił wszystkich ryk silników sportowych samochodów, których w tym dniu było co niemiara. Driftowozy, rallycrossowe potwory czy bardziej popularne rajdówki dały na Jordankach niezły popis. Mieszkańcy chętnie wrzucali do orkiestrowych puszek "wpisowe" i, z lekkim drżeniem w kolanach, zasiadali na prawych fotelach wyczynowych aut. Później było na okrągło, szybko i szeroko. Każdy kierowca chciał zapewnić swoim pasażerom solidną porcję adrenaliny i emocji. Nikt nie szczędził opon, paliwa i hamulców, bowiem każdy jechał w jednym celu - wspomóc akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz zdjęcia z toruńskiej MotoOrkiestry - kliknij tu!

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska