JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Mistrzowie długich prostych

Data publikacji: 2010-09-15

Toruński tor "Poligon" już w sobotę po raz kolejny przywita kierowców walczących w ogólnopolskim Rallysprincie AB Cup. Na trasie pojawią się także zawodnicy startujący w siódmej rundzie BMW-Challenge.

Już w najbliższą sobotę 18 września od godz. 09.00 na terenie toruńskiego poligonu odbędzie się V runda Kujawsko-Pomorskiego Rallysprintu i tegoroczny finał Ogólnopolskiego Rallysprintu AB CUP, a także VII runda BMW-Challenge.

Organizatorzy planują cztery długie próby. Pierwszą z nich stanowić będzie odcinek testowo-treningowy, na którym można startować wielokrotnie w godz. 09.15-11.00. Kolejne trzy próby będą już wliczane do klasyfikacji imprezy.

Każdą z nich zawodnicy rozpoczną wspólnym zapoznaniem trasy w kolumnie za pojazdem organizatora. Następny przejazd to już szybsza jazda w odstępach czasowych między kierowcami, jednak bez pomiaru czasu. Trzy ostatnie przejazdy każdej z prób to już walka o cenne sekundy z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu (kostki pomiarowe w każdym samochodzie). Wyniki z próby będą na bieżąco wyświetlane na monitorze, a po każdej pętli wydruki klasyfikacji z pętli zostaną wywieszone w biurze zawodów. Wyniki live nawww.motoresults.pl

Wpisowe w wysokości 199zł płatne jest w dniu imprezy. Wypełnione elektronicznie zgłoszenia należy przesyłać do dnia 17 września na adres: biuro@ab.bydgoszcz.pl. Zgłaszać można się także w dniu imprezy.

Więcej informacji na www.abcup.plwww.bmw-challenge.pl, a także na forum Automobilklubu Bydgoskiego.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA