JazdaMiejska.pl | moto magazyn
rajd-lesny

Leśny na Strumykowej

Data publikacji: 2013-10-09

Prawie 4 kilometry będą mieli do pokonania kierowcy małych rajdówek startujący w Rajdzie Leśnym, szóstej rundzie Rajdowej Ligi Mazowsza. To już przedostatnia edycja warszawskich zawodów.

Rajd Leśny modeli RC rozegrany zostanie na szutrowych partiach Parku Strumykowa w Warszawie-Białołęka. Zawodnicy pojawią się tam ze swoimi elektrycznymi maszynami 12. października już o godzinie 7:30. Na liście startowej widnieje 16 nazwisk, w tym faworyci rajdu - Jakub Chomicki, Michał Wieczorkowski oraz Bartek Stypuła, walczący o najwyższe miejsca w "generalce". 

Organizatorzy zaplanowali od 8 do 10 odcinków specjalnych zlokalizowanych na trzech różnych trasach. Charakterystyka rajdu to przede wszystkim techniczne sekcje wśród drzew, uzupełnione fragmentami twardego i równego szutru alejek parkowych. Zmienna przyczepność nawierzchni jak również malownicza okolica z pewnością spodobają się zawodnikom oraz kibicom. Pomiar czasu tym razem odbywać się będzie automatycznie, za pomocą elektronicznych "czipów", co z pewnością usprawni przebieg zawodów.

Start pierwszego kierowcy zaplanowano na godzinę 10:00. Meta rajdu połączona z dekoracją zwycięzców odbędzie się ok. 17:00.

Więcej informacji na stronie www.rajdyrc.eu.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA