JazdaMiejska.pl | moto magazyn
V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce.

Gwiazdy ponownie błyszczały w Grodzie Kopernika

Data publikacji: 2012-05-24

Dzieli ich wiele, łączy jedno - miłość do aut spod znaku trójramiennej gwiazdy. Do Torunia w miniony weekend zjechały ich setki... To fani Mercedesa.

V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz w Toruniu upłynął pod znakiem wyśmienitej pogody i równie wyjątkowej frekwencji. W największym krajowym spotkaniu fanów marki ze Stuttgartu po raz kolejny wzięli też udział goście z zagranicy - Niemiec, a także Francuzi, którzy dowiedzieli się o imprezie przypadkiem, podczas wizyty w Piernikowym Mieście.

Na zlocie zgodnie z przewidywaniami pojawił się bardzo szeroki "wachlarz" modeli Mercedesa - od leciwych, kilkudziesięcioletnich zabytków, przez znakomicie zachowane youngtimery, współczesne, popularne "gwiazdy" aż po najnowsze maszyny wyprodukowane przez koncern Daimler AG. W jednym miejscu spotkały się tak niepowtarzalne auta, jak chociażby Mercedes-Benz 190 SL (piękny kabriolet z lat 50.), legendarne, majestatyczne modele z szóstej dekady ubiegłego wieku - W110 (tzw. skrzydlak), W108 (także w amerykańskiej wersji), W112 (poprzednik W108); niezniszczalne W115 (tzw. stroke-8) i W123 (popularnie zwane beczkami), liczne 124-ki (w wersjach sedan, coupe, cabrio i kombi), a nawet SLS AMG i E63 AMG z nowym silnikiem V8 Biturbo. Te dwie ostatnie i jeszcze kilka innych maszyn z aktualnej oferty niemieckiego producenta prezentowała spółka AUTO FRELIK, toruński diler marki - główny sponsor zlotu.

Pełnym bokiem lub w bolidzie

Na toruńskim zlocie jak zwykle nie mogło zabraknąć speców od jazdy w kontrolowanym poślizgu. Poza corocznym gościem z Warszawy - Michałem "Obebo" Przybylskim (CLK 55 AMG) publikę bardzo efektownymi, widowiskowymi przejazdami raczył Mateusz "Mati" Krawczyk z Wąbrzeźna (W201 190 z silnikiem od "okulara" - V8 4.2).

- Ten samochód tak w zasadzie jest na chodzie od zaledwie dwóch tygodni - podkreśla wąbrzeźnianin. - W pośpiechu złożyliśmy go na pierwszą tegoroczną rundę Drift Open, która odbywała się tutaj, na tym torze w Toruniu. Auto jeszcze nie jest skończone, wymaga co najmniej paru rzeczy do poprawy. Podczas Drift Open i na początku zlotu jeszcze go nie czułem. Pod koniec dnia było już jednak zdecydowanie lepiej. Teraz jestem zadowolony.

Zadowoleni byli też inni uczestnicy zlotu i kibice, którzy tego dnia mieli okazję oglądać popisy Matiego. Porażające wrażenie na kibicach robił zwłaszcza sposób, w jaki posiadacz białej maszyny okrążał beczki podczas nowej konkurencji w MotoParku - gymkhany w mocno driftowej odmianie. W pokazowych zawodach wziął też udział wspominany Obebo i Janusz Chrościelewski w kolejnej 190-tce przygotowanej do ostrego upalania, także z sercem przeszczepionym od większego brata (silnik R6 3.2).Do nieco nierównej walki z driftowozami na nietypowym torze przeszkód stanął również torunian Tomasz Cieślak w seryjnym 124 coupe z taka samą jak u Chrościelewskiego jednostką pod maską. Tradycyjnie nie zabrakło bloków drift taxi, w trakcie których uczestnicy i widzowie mogli zasiąść na prawych fotelach tuż obok Obebo i Matiego.

- Kilka minut temu wysiadłam z tego auta, a jeszcze mi się trzęsą nogi - relacjonowała innym zlotowiczom jedna z pań, która zdecydowała się na przejażdżkę po toruńskim torze u boku Michała Przybylskiego.

Nie mniejsze poruszenie w MotoParku w sobotę wywołał pokazowy przejazd starego bolidu wyścigowego, za kierownicą którego zasiadł grudziądzanin Leszek Gąsiorowski z Klubu Kierowców Wyścigowych. W parku maszyn zobaczyć też było można pomysłodawcę i współzałożyciela KKW - Jacka Szmidta, a także należący do niego efektowny bolid Formuły Ester. Naprzeciwko niego stanęła atrapa McLaren Mercedes F1 z symulatorem Formuły 1. Tuż obok nasza redakcja na ten dzień uruchomiła specjalny mini-tor F1, na którym ścigały się zdalnie sterowane modele bolidów w skali 1:14. Zarówno symulator dołączony do McLarena, jak i nasz tor cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych jak również dorosłych fanów sportu wyścigowego. Na imprezie przez chwilę zameldowała się też replika legendarnego Lotusa Super 7.

Moherowe berety i tytany mocy

Na zlocie różnorakich atrakcji bynajmniej nie brakowało. Prezentowano m.in. sportowe motocykle Ducati (AF Motors - siostrzana firma spółki Auto Frelik), ciężarowe Mercedesy (Kujawski Truck Center - diler z Rógówka pod Toruniem), sprzęt kartingowy i ofertę jednego z czołowych tunerów MB - Carlssona. Temu ostatniemu stoisku towarzyszył legendarny sportowy model "gwiazdy" - CLK DTM AMG, wystawiony przez inowrocławską firmę MK-Speed. W programie imprezy znalazły się ponadto np. konkurencje rekreacyjne (w tym chociażby słynne już mistrzostwa Polski w rzucie moherowym beretem), zabawy dla dzieci, wyścigi równoległe na dystansie 1/8 mili o Puchar Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego(finały rozegrano na pełnym dystansie 1/4 mili na płycie toruńskiego lotniska, zwyciężył w nich torunianin Wojciech Ludwisiak, drugi był jego tata Jacek), rajd turystyczny "Mercedes Rally Toruń" o Puchar Starosty Powiatu Toruńskiego Mirosława Graczyka, konkurencje zręcznościowe na torze dla kierowców, prelekcje dotyczące bezpieczeństwa i ekologii, a także symulatory - dachowania i uderzeniowy. Całość sobotnich wydarzeń zwieńczył nocny pokaz driftingu i widowisko pirotechniczne, przygotowane przez firmę THUNDER Roberta Murawskiego.

Dzień wcześniej, w piątek, zlotowicze zagościli w salonach należących do spółki Auto Frelik - Mercedes-Benz, Jeep, Lancia i Ducati, a także w Osadzie Leśnej na Barbarce, gdzie czekały na nich park linowy, ognisko i turnieje sportowe.
W niedzielne południe uczestnicy spotkania wjechali na ulicę Różaną i Rynek Staromiejski, gdzie w pobliżu pomnika Mikołaja Kopernika zaprezentowano przeszło trzydzieści aut spod znaku gwiazdy - od nowych, ekskluzywnych modeli po zabytkowe egzemplarze. V Ogólnopolski Zlot Mercedesa w Toruniu oficjalnie zakończono kilka godzin później na campingu Tramp podczas Rodzinnego Pikniku z Motoryzacją "Moto Show 2012".

- Ogólnie jesteśmy zadowoleni - podsumowuje imprezę Łukasz Bukowski, wicedyrektor zlotu ds. organizacyjnych. - Pogoda dopisała, frekwencja po stronie uczestników również. Na Rynkach - Nowomiejskim w sobotę, a zwłaszcza Staromiejskim w niedzielę - były z nami prawdziwe tłumy torunian i turystów. Przyzwoita frekwencja jeśli idzie o widzów była też w MotoParku. Mogło być jeszcze lepiej, jednak pewne nagłe zdarzenia losowe, poważne problemy osobiste niektórych osób ze sztabu organizacyjnego spowodowały, że działania promocyjne tuż przed samym zlotem byliśmy zmuszeni nieco ograniczyć. Co do samego programu, to możemy pochwalić się, że praktycznie został zrealizowany w 98 procentach. Z istotniejszych rzeczy zabrakło w zasadzie tylko pomiarów na hamowni podwoziowej, jednak to była rzecz już praktycznie od nas niezależna. Najbardziej nas cieszy to, że uczestnicy wyjechali z Torunia w przeważającej większości po raz kolejny naprawdę zadowoleni.

Organizatorzy V Ogólnopolskiego Zlotu Mercedes-Benz w Toruniu dziękują instytucjom, które udzieliły wsparcia i pomocy w realizacji przedsięwzięcia:
- Kujawsko-Pomorskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu,
- Urzędowi Miasta Torunia,
- Starostwu Powiatowemu w Toruniu,
- Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu,
- Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Toruniu,
- Aeroklubowi Pomorskiemu,
- Oddziałowi Miejskiemu PTTK,
- Toruńskiej Akademii Jazdy,
- Klubowi Kierowców Wyścigowych,
a także następującym firmom:
- AUTO FRELIK SP.K.,
- CELMER AUTO MOTO,
- MARSTAL,
- ZAJAZD "PIEPRZ & WANILIA",
- MK-SPEED,
- TORMAR - SUPERMARKETY PIOTR I PAWEŁ W TORUNIU,
- KUJAWSKI TRUCK CENTER,
- F.H.U. DAW-TRANS,
- F.H.U. REWER,
- AUTOLUX SERWIS,
- NUSCO - PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI,
- AGENCJA OCHRONY TAURUS,
- AUTO CREW STB AUTO STANISŁAW BYTNIEWSKI,
- LUX TAXI 196-88,
- TAXI MERCEDES 1-9199,
- AUTO TYMON GARAŻ,
- RENDEZ VOUS CLUB,
- THUNDER - ROBERT MURAWSKI,
- PURE FITNESS TORUŃ PLAZA,
- ŚWIAT REKLAMY,
- FORMATOR,
- AF MOTORS DUCATI TORUŃ,
- WALTER,
- STUDIO-INSPIRACJE.COM;
a także TORUŃSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ i naszemu portalowi JazdaMiejska.pl.

Zdjęcia: Tomasz Tomczyk, Filip Markowski, Jan Struszek, Adrian P., Michał Jasiński

Autor: TON

Galeria fot. Autorzy różni V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 1 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 2 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 3 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 4 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 5 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 6 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 7 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 8 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 9 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 10 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 11 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 12 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 13 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 14 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 15 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 16 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 17 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 18 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 19 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 20 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 21 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 22 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 23 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 24 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 25 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 26 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 27 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 28 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 29 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 30 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 31 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 32 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 33 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 34 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 35 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 36 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 37 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 38 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 39 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 40 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 41 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 42 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 43 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 44 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 45 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 46 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 47 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 48 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 49 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 50 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 51 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 52 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 53 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 54 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 55 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 56 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 57 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 58 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 59 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 60 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 61 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 62 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 63 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 64 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 65 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 66 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 67 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 68 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 69 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 70 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 71 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 72 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 73 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 74 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 75 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 76 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 77 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 78 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 79 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 80 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 81 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 82 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 83 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 84 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 85 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 86 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 87 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 88 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 89 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 90 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 91 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 92 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 93 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 94 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 95 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 96 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 97 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 98 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 99 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 100 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 101 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 102 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 103 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 104 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 105 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 106 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 107 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 108 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 109 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 110 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 111 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 112 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 113 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 114 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 115 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 116 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 117 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 118 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 119 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 120 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 121 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 122 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 123 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 124 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 125 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 126 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 127 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 128 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 129 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 130 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 131 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 132 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 133 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 134 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 135 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 136 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 137 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 138 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 139 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 140 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 141 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 142 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 143 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 144 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 145 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 146 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 147 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 148 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 149 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 150 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 151 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 152 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 153 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 154 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 155 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 156 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 157 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 158 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 159 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 160 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 161 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 162 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 163 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 164 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 165 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 166 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 167 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 168 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 169 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 170 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 171 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 172 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 173 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 174 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 175 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 176 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 177 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 178 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 179 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 180 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 181 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 182 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 183 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 184 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 185 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 186 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 187 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 188 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 189 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 190 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 191 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 192 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 193 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 194 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 195 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 196 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 197 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 198 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 199 V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 200

Komentarz do artykułu

TomqMTC napisał(a) dnia: 2012-06-02

Serdecznie dziękuję w imieniu organizatorów :) Tym bardziej, że prawie wszystkie osoby pracujące przy organizacji tej imprezy, robiły to wyłącznie z czystej pasji, społecznie, nie miały z tego ani grosza. Żałujemy tylko, że z bardzo ważnych przyczyn osobistych i losowych nie udało nam się wykonać wszystkich założonych wcześniej zadań marketingowych (sam byłem rozdarty pomiędzy imprezą, a szpitalem w którym leżała moja żona; pojawiły się też inne nieprzewidywane komplikacje). Gdyby udało się wszystko w tej mierze dopiąć, zlot prawdopodobnie zgromadziłby jeszcze większą ilość uczestników i widzów (zwłaszcza w MotoParku). Ogólnie jednak chyba faktycznie nie było źle :) Raz jeszcze dziękujemy za te krzepiące słowa, dowody uznania po zlocie, wszelkie udzielone wsparcie i życzliwość. Był to już piąty zlot. Czy będzie szósty i kolejne? Mam nadzieję, że tak, ale dziś z paru względów to nie jest jeszcze do końca pewne.

Widz napisał(a) dnia: 2012-06-01

Brawo! Najlepszy zlot jaki był w Toruniu od lat! Bardzo różnorodny program, fajni ludzie, kolekcjonerskie fury, sprawna organizacja! Tak 3mać!!! :)

cosowa napisał(a) dnia: 2012-05-26

Gratulacje :)

SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA