Pula nagród w BMW-Challenge wynosi ponad 14000 zł

Nagrody przyciągają w BMW-Challenge

Data publikacji: 2011-04-04

Jazda o przysłowiową pietruszkę już prawie nikogo nie interesuje. Zawodnicy inwestują spore pieniądze, aby kilka razy w roku spotkać się na torze. Teraz w BMW-Challenge czekać będą na nich niemałe nagrody.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jak informują organizatorzy bydgoskiego cyklu BMW-Challenge, w tym roku łączna pula nagród przeznaczona dla zwycięzców "generalki" oraz poszczególnych rund, wynosi 14.000 złotych. Przedstawiciele Automobilklubu Bydgoskiego prowadzą dalsze rozmowy, aby tę sumę jeszcze powiększyć.

Pierwszym ze sponsorów cyklu BMW-Challenge w sezonie 2011 jest firma Margum, producent opon ze Stęszewa. Najlepsi zawodnicy poszczególnych rund otrzymają nagrody w postaci opon, zaś dla "czempionów" całego sezonu czekają nagrody pieniężne.

Skrótowa lista nagród BMW-Challenge 2011:

BMW-Challenge Sprint:
1. 1000zł
2. 500zł
3. 300zl

BMW-Challenge Sport:
1. 1000zł
2. 500zł
3. 300zl

BMW-Challenge Hobby:
1. 500zł
2. 300zł
3. 200zl

Najlepsi zawodnicy poszczególnych rund BMW-Challenge otrzymają nagrody rzeczowe w postaci opon Markgum typu N-Rally oraz Sport. Wartość ufundowanych nagród przekracza 10.000zł.

Na liście partnerów bydgoskich zawodów znalazła się również AGMA Tuning. Zawodnicy zgłoszeni do BMW-Challenge otrzymają 50% rabatu na chiptuning montowany przez toruńską firmę. Na każdych zawodach będzie Agma Tuning umożliwi kierowcom dokonanie pomiaru mocy i momentu obrotowego w swoich samochodach. W ten sposób każdy zawodnik cyklu posiadający auto dopuszczone w klasach Hobby, Sport i Sprint będzie mógł dokonać chiptuningu w swoim BMW za jedyne 350zł, a posiadacze BMW z silnikiem M-Power za 500zł. Dodatkowo do końca września wszyscy zgłoszeni zawodnicy BMW-Challenge mogą skorzystać z 10% rabatu na poliuretanowe elementy zawieszenia firmy Deuter z Olkusza (www.polibusze.istore.pl).

Autor: Agnieszka Kujawa

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
OtoModel - ogłoszenia modeli RC, części Traxxas Arrma HPI i inne
motosport AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska