Marcin Gagacki w barwach Oponeo Rally Team startuje Hondą Civic grupy N

Marcin Gagacki w barwach Oponeo.pl

Data publikacji: 2011-02-07

Aktualny rajdowy wicemistrz Polski w klasie A7, Marcin Gagacki, w tym roku zamierza powalczyć o podium w nowej dla siebie grupie N3. Jego rajdową bronią będzie Honda Civic Type-R w barwach nowego zespołu Oponeo Rally Team.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

W 2010 roku bydgoski rajdowiec zorganizował cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Strategicznym partnerem akcji była firma Oponeo.pl zarządzana przez Dariusza Topolewskiego. W tym roku  współpraca obu Panów przeniesie się na rajdowe odcinki specjalne RSMP. Powołany niedawno nowy zespół, Oponeo Rally Team, ma na ten sezon ambitne plany.

- W tym roku chcemy powalczyć o generalkę w klasie N3. Do dyspozycji będę miał Hondę Civic Type-R przebudowaną wg nowej specyfikacji grupy N. Jesteśmy już po pierwszych testach i wszystko wygląda obiecująco. Oby cały sezon był dla nas łaskawy - mówi Marcin Gagacki z LKT "Wyczół" Gościeradz.

Na prawym fotelu, obok popularnego "Gacka", zasiądzie Dariusz Gurdziołek z Automobilklubu Tomaszowskiego. W zespole ścigać się będą również dwa rajdowe Ople Astry GSi, które zobaczymy na popularnych KJS-ach rozgrywanych w regionie kujawsko-pomorskim. Sponsorami zespołu są: Oponeo.pl, Rotopino.pl, Felgi.pl oraz Auto-Mag Serwis.

Autor: Jazda Miejska

Dodaj komentarz do artykułu

Treść *
Autor *
Kontakt ( tylko do wiadomości Redakcji )
* - pole wymagane

Uwaga! Redakcja nie odpowiada za treści i tematy publikowane w dziale "Komentarze".
Redakcja ma prawo usunąć komentarz jeśli uzna go za niezgodny z prawem, obraźliwy lub szkodliwy.
Komentarz przez Ciebie dodany zostanie opublikowany niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Redaktora.

Komentarz do artykułu

Bogusław K napisał(a) dnia: 2011-02-08

Marcinie, życzę powodzenia. Niech moc będzie z Wami. Pamietajcie, że oprócz niezawodnego sprzetu, dobrego serwisu potrzeba jeszcze trochę szczęści i tego również Wam życzę.

SZUKAJ W SERWISIE!
OtoModel - ogłoszenia modeli RC, części Traxxas Arrma HPI i inne
motosport AKTUALNOŚCI FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska